مرکز فوق تخصصی سلامت بینایی در سال 1378  با هدف تشخیص و درمان انواع  بیماری های چشم، به همت آقای دکتر خسرو جدیدی راه اندازی گردید.


در این مجموعه از به روزترین دستگاه ها و دستاوردهای علمی دنیا ازجمله,CORVIS,CASIA,Pentacam,IOL master,Anterior Segment OCT,Perimetry  جهت تشخیص و درمان بهره گرفته می ­شود. تلاش مداوم برای به روز کردن مرکز و بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی با استفاده از پرسنل متخصص و مجرب و همچنین پیگیری مستمر روند بهبودی بیماران موجب شد مشکلات بینایی تعداد زیادی از هموطنان عزیز در مرکز سلامت بینایی تشخیص و درمان موفقیت آمیز آنها انجام شود.


با بهره گیری از دانش روز در درمان بیماران این مرکز برای کلیه بیماران پرونده الکترونیکی تشکیل داده و علاوه بر اینکه این روند پیگیری روند بهبود را آسان و سریع می کند همچنین دیتای به دست آمده از این پرونده ها در طرح های تحقیقاتی مورد استفاده قرار می گیرد.


این تلاش موفقیت آمیز، مرکز سلامت بینایی را به عنوان مرکزی مرجع در چشم پزشکی کشور معرفی نموده است و این مرکز شاهد حضور روزافزون بیمارانی از سراسر ایران می باشدکه با اعتماد به کلینیک سلامت بینایی این مجموعه را برای تشخیص و درمان بیماری خود انتخاب نموده اند. نتایج نظر سنجی ها حاکی از رضایت بیماران از خدمات این مرکز می باشد.  


 سطح پیشرفته خدمات ارائه شده در کلنیک سلامت بینایی موجب شده تا نتایج تعداد زیادی ازفعالیت های انجام شده در قالب مقالات بین المللی در مجلات معتبر و یا همایش های تخصصی ارائه شود. 

 


تمام حقوق این سایت متعلق به مرکز فوق تخصصی سلامت بینایی می باشد.